Wyjazdy edukacyjne

Koszt: 0 zł
Brak wolnych miejsc

Nasza firma zajmuje się kompleksową organizacją wyjazdów dla szkół zarówno wyższych, średnich jak i podstawowych. Gwarantujemy nietuzinkowe programy tematyczne. W ofercie mamy wyjazdy ze sztuką, „wyjazdy z klasą” , robocze, w plener, z historią, dziwne, nocne, niespotykane, przerażające, mroczne i wiele innych.

Wycieczki z dziećmi nie są na naszej stronie opisywane. Wysyłamy zdjęcia i relacje jedynie do opiekunów grup i rodziców.

Tym razem zabraliśmy na jedną z nich naszych dorosłych turystów. Postawiliśmy na Górny Śląsk a dokładnie samo centrum, czyli „stolica i okolica” jak to mawiają niektórzy a dokładnie Katowice i bliskie tereny. Chcieliśmy pokazać między innymi najsłynniejszą w Polsce i znaną na świecie Katowicką Akademie Muzyczną im. Karola Szymanowskiego. Uczelnia powstała przed wojną i przetrwała. Mieliśmy nie bagatela możliwość poznania wspaniałego profesora, który zechciał nas oprowadzić po muzeum organów i z dumą opowiadał o nich. Serdecznie pozdrawiamy Juliana Gembalskiego profesora zw. dr hab.

Skąd pomysł na taką wycieczkę ? Ponieważ nasze wyjazdy nie są „sztampowe” i tym razem udowodniliśmy, że jesteśmy godni zaufania. Łatwizną było by iść do muzeum lub wpisując w wyszukiwarce pomysł na zwiedzanie i tam zabrać turystów. My jednak zawsze staramy się zrobić coś co nas odróżnia od innych firm turystycznych.

Czas w akademii był dla nas lekcją posłuszeństwa i pokory. Organy buduje się latami i jest to sztuka. Do uczelni uczęszczają studenci z całego świata a osobiście poznaliśmy się z tokijską studentką o imieniu Kanako. Wspaniały profesor i całe otoczenie zachęciły nas do dalszej podróży. Podczas tego wyjazdu edukacyjnego , odwiedziliśmy także wiele innych atrakcji górnośląskich jak np. Muzeum Śląskie, czy muzeum dawnych rzemiosł gdzie wcieliliśmy się w role młynarza, piekarza itp.

Sami pochodzimy z Górnego Śląska i znamy ten teren jak własną kieszeń. Moglibyśmy tam tygodniami pokazywać zakątki ale zostawimy też coś na kolejny wyjazdy.

Skąd nazwa wycieczkiwyjazd edukacyjny ?

Co by nie mówić podróże kształcą, ale są i takie, kiedy można powiedzieć, że edukują. Pomimo tego, że dobrze wiedzieć o Akademii Muzycznej to zdecydowanie lepiej nauczyć się grać sekwencji pieśni narodowych na 50 letnich organach.

Szanowni Państwo zapraszamy do kontaktów z nami. Chętnie zorganizujemy dla Państwa wyjazd edukacyjny szyty na miarę.  

Wyjazdy edukacyjne zdjęcie nr: 1
Wyjazdy edukacyjne zdjęcie nr: 3
Wyjazdy edukacyjne zdjęcie nr: 4
Wyjazdy edukacyjne zdjęcie nr: 5
Wyjazdy edukacyjne zdjęcie nr: 6
Wyjazdy edukacyjne zdjęcie nr: 7
Wyjazdy edukacyjne zdjęcie nr: 8
Wyjazdy edukacyjne zdjęcie nr: 9
Wyjazdy edukacyjne zdjęcie nr: 10
Wyjazdy edukacyjne zdjęcie nr: 11
Wyjazdy edukacyjne zdjęcie nr: 12
Wyjazdy edukacyjne zdjęcie nr: 13
Wyjazdy edukacyjne zdjęcie nr: 14
Zapisz się do naszego newslettera
Home Zapisz się do naszego newslettera
Kontakt z nami
Mystictravel
ul. Sokołowska 9
01-142 Warszawa
woj. mazowieckie
NIP: 6251511824
ING Bank Śląski S.A. 15 1050 1025 1000 0092 8287 2853