To, co chcemy zaoferować to pasja oraz przyjemność wynikająca z setek pokonywanych kilometrów przez uczestników naszych wycieczek. Podróżowanie to z pewnością aktywność, która nie tylko pozwala na nawiązanie znacznie trwalszych więzi, ale również łączy różne pokolenia. Z tego względu wyjazdy weekendowe to wspaniałe rozwiązanie dla osób poszukujących własnej tożsamości, kontaktu z historią oraz naturą, ale również rozmowy z drugim człowiekiem. W ofercie Mystictravel znajdziecie wycieczki autokarowe obejmujące swoim zakresem zwiedzanie najbardziej tajemniczych zakątków naszego kraju, a także państw ościennych np. Niemiec.

 

Wycieczki weekendowe to sposób na pozbycie się codziennej rutyny

 

Wielu z nas marzy o tym, by zostawić wszystkie swoje problemy za sobą i choć na kilka dni wyrwać się z szarej codzienności. Z Mystictravel to możliwe. Wystarczy zapisać się na wyjazd weekendowy, dzięki któremu poznasz ciekawe miejsca w Polsce i za granicą, a przede wszystkim odprężysz się i pozbędziesz monotonii. Czekają na Ciebie niesamowite atrakcje, a także wiele wspaniałych przygód w wyśmienitym towarzystwie przewodnika. Nie chcesz jechać sam? Żaden problem! Zapisz się na jedną z naszych wycieczek weekendowych autokarowych z gronem bliskich Ci osób i wraz z nimi daj się porwać pozytywnej energii, jaka płynie ze zwiedzania.

 

Wycieczki weekendowe zagraniczne pozwolą Ci na zebranie nowych doświadczeń

 

Nigdy nie byłeś za granicą, choć jest to jeden z Twoich punktów na liście rzeczy do zrobienia? Mystictravel w znacznym stopniu Ci to ułatwi. Wybierając naszą ofertę wyjazdów autokarowych, niskim kosztem spędzisz cały dzień w najpiękniejszych miejscowościach, a także zwiedzisz rzadko odwiedzane miejsca, które otworzą przed Tobą szereg nieodkrytych tajemnic. Nie musisz przejmować się planowaniem podróży, a także innymi szczegółami dotyczącymi wyjazdu, gdyż my zrobimy to za Ciebie. Po prostu rozkoszuj się w pełni wyjazdem, a resztę zostaw nam. Od przygody Twojego życia dzieli Cię zaledwie kilka kroków - rezerwacja na naszej stronie internetowej, a następnie stawienie się w punkcie zbiórki oraz wejście i zajęcie miejsce w autokarze. Dalej czeka jedynie na Ciebie prawdziwa zagraniczna przygoda!

Zapisz się do newslettera
Home Zapisz się do naszego newslettera
Kontakt z nami
Mystictravel
ul. Sokołowska 9
01-142 Warszawa
woj. mazowieckie
NIP: 6251511824
ING Bank Śląski S.A. 15 1050 1025 1000 0092 8287 2853