Jesteś miłośnikiem śniegu i gór? A może chcesz dopiero zobaczyć i spróbować białego szaleństwa? Dla jednych i dla drugich mamy znakomitą wiadomość! Mystictravel organizuje jednodniowe lub weekendowe wycieczki zimowe dla wszystkich tych, którzy nie mają czasu lub możliwości wzięcia urlopu w okresie, kiedy biały puch okrywa szczyty i wszystkie szlaki turystyczne. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu wiemy, które trasy najlepiej nadadzą się do trekkingu, nart biegowych czy też zjazdowych. Jednak to nie wszystko, czego możesz doświadczyć z naszą firmą!

 

Wycieczki zimowe, czyli trekking, skitoury i kuligi

 

W naszej ofercie znajdziesz wycieczki zimowe, które oprócz zjazdów narciarskich czy też biegówek proponują znacznie więcej atrakcji. Wiele osób z dzieciństwa pamięta zaśnieżone leśne drogi, na których razem z rodziną czy też koleżankami i kolegami z klasy jeździli na sankach, które były ciągnięte przez konie. Sami dobrze wiemy, ile frajdy każdemu sprawiają kuligi, dlatego też dzięki nam możesz przypomnieć sobie emocje towarzyszące w trakcie takich przejazdów! To doskonałe zwieńczenie wielokilometrowych pieszych wędrówek po zaśnieżonych terenach parków narodowych czy też górskich szlakach turystycznych.

 

Przewodnicy na wycieczkach zimowych

 

To, o czym warto powiedzieć to fakt, że staramy się urozmaicać każdą wyprawę o ciekawe miejsca do zwiedzania. W trakcie naszych wycieczek zimowych zapewniamy wykwalifikowanych przewodników, znających teren wyprawy, by bez problemu poruszać się wyznaczonym szlakiem. Dodatkowo będą oni przekazywali interesujące informacje związane ze znajdującymi się na trasie miejscami i zabytkami. Dbamy o to, aby oprócz miłych wrażeń dla ciała, były także ciekawe elementy dla duszy.

 

Jeśli więc jesteś zainteresowany wyprawami, kiedy na trasach narciarskich i turystycznych leży biały puch, to obserwuj naszą stronę internetową i zgłoś się do nas! Zapewniamy znakomitą atmosferę, niezapomniane wrażenia i widoki, które zapierają dech w piersiach i z pewnością na długo pozostaną w Twojej pamięci.

Zapisz się do newslettera
Home Zapisz się do naszego newslettera
Kontakt z nami
Mystictravel
ul. Sokołowska 9
01-142 Warszawa
woj. mazowieckie
NIP: 6251511824
ING Bank Śląski S.A. 15 1050 1025 1000 0092 8287 2853