Słońce, woda, piękne widoki i wokół błoga cisza. Tak może wyglądać Twój dzień czy nawet cały weekend, jeśli zdecydujesz się wybrać na spływ kajakowy organizowany przez Mystictravel! Organizujemy wyprawy późną wiosną i latem, kiedy temperatura na zewnątrz pozwala na komfortowy wypoczynek na łonie natury, dlatego nie musisz się martwić, że będzie Ci w trakcie wyprawy zimno!

 

Aktywny wypoczynek na łonie natury

 

Oferowane przez nas spływy kajakowe przeznaczone są głównie dla osób, które posiadają średnią kondycję. Wszystko ze względu na ilość kilometrów do przepłynięcia. W zależności od lokalizacji cała trasa może mieć około 20-30 km długości. Kiedy wybieramy miejsce, decydujemy się na rzekę, która jest bezpieczna dla ludzi, tzn. nie jest zbyt głęboka czy też nie ma zbyt mocnego prądu. Dodatkowo zwracamy uwagę na to, aby na brzegach po jednej i drugiej stronie znajdowały się interesujące miejsca dla turystów takie, jak m.in. skarpy z gniazdami ptaków czy też plaże i lasy.

 

Po zakończonym spływie kajakowym, kiedy już wszyscy uczestnicy dotrą do miejsca zbiórki, organizowane jest ognisko integracyjne. To czas na odpoczynek, jedzenie, picie oraz zawiązywanie nowych znajomości.

 

Co wziąć ze sobą na spływ kajakowy?

 

rzygotowując się do takiego wyjazdu, warto wyposażyć się w kilka niezbędnych rzeczy takich, jak ręcznik, kostium kąpielowy oraz nakrycie głowy. Przy dużym nasłonecznieniu czapka czy kapelusz będą niezbędnym wyposażeniem. Dodatkowo warto spakować krem do opalania z filtrem oraz okulary przeciwsłoneczne. Należy również pomyśleć o nieprzemakalnym worku, do którego będziesz mógł spakować rzeczy wzięte do kajaka takie, jak kanapki, przekąski, wodę czy buty.

 

Co obejmuje cena wyprawy?

 

W cenę wyprawy wliczone jest zawsze ubezpieczenie NNW, przejazd busem, piloci oraz wypożyczenie całego sprzętu. Dodatkowo przed startem spływu odbędzie się krótkie szkolenie z zasad dotyczących bezpiecznego zachowania w trakcie całej wycieczki. Nie trzeba martwić się również o ewentualne opłaty za wynajęcie polany czy zakup jednorazowych sztućców na ognisko.

 

Serdecznie zapraszamy do wspólne wyjazdy z Mystictravel!

Zapisz się do newslettera
Home Zapisz się do naszego newslettera
Kontakt z nami
Mystictravel
ul. Sokołowska 9
01-142 Warszawa
woj. mazowieckie
NIP: 6251511824
ING Bank Śląski S.A. 15 1050 1025 1000 0092 8287 2853