Nie ma nic lepszego niż chwila wytchnienia na świeżym powietrzu, w otoczeniu zielonych łąk i malowniczych krajobrazów. Jeśli lubisz aktywny wypoczynek i masz dość zatłoczonych przez turystów miejsc, to z pewnością spodobają Ci się nasze wycieczki trekkingowe. Razem z nami, w kameralnych grupach przemierzysz odludne, dzikie tereny, poznasz ich historię, a może nawet porozmawiasz z mieszkańcami. Po całym dniu wędrówki czeka Cię odpoczynek i ognisko pod gołym niebem. Takiego nieba, pełnego jasno świecących gwiazd nie zobaczysz w żadnym mieście!

 

Wyprawy górskie - sposób na relaks

 

Podróże to nasza pasja i zarażamy nią Klientów. Nasza oferta sprawdzi się, jeśli marzysz o górskiej wyprawie trekkingowej i potrzebujesz przewodnika oraz ekipy, która będzie Ci podczas niej towarzyszyć. To również doskonała okazja do tego, aby zobaczyć, jak wygląda taka wędrówka, zwłaszcza jeśli obawiasz się wyprawy w pojedynkę lub masz problem z odczytywaniem zaznaczonych na mapie dróg i szlaków.

 

Trekking górski, a kondycja fizyczna

 

W naszych ofertach nie ukrywamy, że stawiamy na aktywny wypoczynek, przeglądając plan wędrówki, możesz sprawdzić, ile kilometrów planujemy przejść danego dnia, przybliżony czas trasy z przerwami, a także długość przewyższeń na drodze. Uczestnikom zawsze udzielamy dokładnych wskazówek, informujemy o tym co powinni ze sobą zabrać, a także ile miejsca w plecaku zostawić - na przydziałowy prowiant. Rezerwując wycieczkę, zwróć uwagę na poziom trudności i wybierz taką, która będzie odpowiednia dla Twoich możliwości kondycyjnych.

 

Zorganizowane wycieczki górskie - szeroka oferta

 

Doskonale wiemy, że nie ma nic lepszego niż obcowanie z naturą na świeżym powietrzu podczas trekkingu. Chcąc w pełni odpowiedzieć na potrzeby Klientów oferujemy szeroki wybór kierunków oraz malownicze trasy, które zapierają dech w piersiach. Wszystkie szczegóły znajdziesz na naszej stronie internetowej. Zapisz się do newslettera, a nie ominie Cię żadna oferta! Zainteresowanych Klientów zapraszamy do kontaktu, chętnie odpowiemy na Wasze pytania związane z górskimi wycieczkami trekkingowymi.

Zapisz się do newslettera
Home Zapisz się do naszego newslettera
Kontakt z nami
Mystictravel
ul. Sokołowska 9
01-142 Warszawa
woj. mazowieckie
NIP: 6251511824
ING Bank Śląski S.A. 15 1050 1025 1000 0092 8287 2853