Rejsy, wycieczki promowe

„Wpłynąłem na suchego przestwór oceanu[…]” - tak swój wiersz zaczął kilkaset lat temu Adam Mickiewicz. My co prawda na ocean nie będziemy wypływać, jednak kto z Was nie chciałby zobaczyć pięknego wschodu słońca na Morzu Bałtyckim, kiedy wokoło nie widać lądu, a na horyzoncie widoczna jest tylko woda? Dla wszystkich tych osób, które o tym marzą mamy w swojej ofercie wycieczki promowe! To idealna propozycja dla wszystkich tych, lubiących poznawać nowe rzeczy oraz dla miłośników morskich fal.

 

Wycieczki promowe dla wszystkich miłośników Halloween

 

Mystictravel co roku przygotowuje specjalną propozycję dla wszystkich fanów Halloween. W trakcie wycieczki promowej przygotowywanych jest mnóstwo atrakcji dla dzieci i całych rodzin w postaci zajęć ruchowych czy warsztatów plastycznych. Oczywiście przy okazji Halloween nie zabraknie również przygotowywania różnych wspólnych dekoracji czy konkursów na najlepsze przebranie. W przypadku osób dorosłych oferowana jest nauka tańca. Nowo poznane kroki będzie można szlifować na parkiecie w trakcie imprezy! Oprócz tego czekają na wszystkich różnego rodzaju konkursy, quizy czy też gra z bingo.

 

Niezapomniane widoki w trakcie rejsów z Mystictravel

 

Wybranie się na wycieczkę promową to znakomity pomysł dla wszystkich, którzy nie mieli jeszcze okazji do tego, aby popływać statkiem po otwartej przestrzeni. Osoby o romantycznej duszy z pewnością docenią dobrze widoczne na niebie gwiazdy oraz bajkowy wschód słońca, który z pewnością każdemu przypadnie do gustu. To także doskonałe rozwiązanie dla tych, kochających szum morza zarówno w trakcie dnia, jak i nocą. Roztaczająca się cisza, brak dźwięków miasta – samochodów, karetek czy odgłosu sygnalizacji świetlnej. Wycieczki promowe pozwolą Ci uciec od codziennego zgiełku i się wyciszyć.

 

Skorzystaj z naszej propozycji i wybierz się z Mystictravel w wyjątkową podróż, którą z pewnością zapamiętasz do końca życia! Sprawdź naszą ofertę i zarezerwuj miejsce dla siebie i bliskiej Ci osoby, by wspólnie z nami spędzić miły czas.

Zapisz się do newslettera
Home Zapisz się do naszego newslettera
Kontakt z nami
Mystictravel
ul. Sokołowska 9
01-142 Warszawa
woj. mazowieckie
NIP: 6251511824
ING Bank Śląski S.A. 15 1050 1025 1000 0092 8287 2853