Masz ochotę na przygodę, ale brakuje Ci czasu? Jeśli tak, to mamy na to rozwiązanie! Wycieczki jednodniowe, to doskonała alternatywa dla długich wyjazdów. Regularnie udostępniamy naszym Klientom nowe oferty i kierunki podróży, więc tylko od Ciebie zależy, gdzie zdecydujesz się pojechać!

 

Zorganizowane wycieczki - pomysł na udany dzień

 

To doskonałe rozwiązanie dla osób, które nie lubią planować, ale i wszystkich tych, którzy chcą nawiązać nowe znajomości i zobaczyć pięknie, nieznane dotąd miejsca. Nasze piesze wycieczki zawsze zaczynamy wcześnie rano i kończymy późnym wieczorem, tak aby mieć jak najwięcej czasu na zwiedzanie.

 

Wycieczki piesze – aktywny wypoczynek dla każdego

 

Stawiamy na napięty grafik, jednak został on dostosowany do osób w każdym wieku – dzieci, dorosłych, jak i osób starszych, dlatego nie musisz bać się że nie nadążysz! Planując zorganizowane podróże nigdy się nie ograniczamy. Jeśli chodzi o wybór kierunków, są to zarówno duże miasta, pełne zabytków i poruszających historii, ale również wszelkiego rodzaju wydarzenia oferujące szereg atrakcji.

 

Razem z nami możesz świętować Sabantuj – tatarskie święto ludowe, którego obchody celebrowane są już od wielu lat. Nie tylko poznasz ich historię, ale będziesz mieć okazje zobaczyć, jak wyglądają ich zwyczaje, a także obejrzeć niezwykłe występy. Organizujemy również wyjazdy na winobranie, podczas którego uczestnicy mają okazję zwiedzić winnicę, nauczyć się jak poprawnie zbierać winogrona, a przy okazji spróbować lokalnych przysmaków.

 

Dlaczego warto podróżować z Mystictravel?

 

Podróże to nasza pasja, którą chętnie zarażamy innych, takie zorganizowane wyjazdy to szansa na zobaczenie czegoś nowego, a jednocześnie komfort dla uczestników. W cenie każdej wycieczki jest autobus, który zabiera ich w miejsca zbiórki, dzięki czemu nie muszą się martwić transportem. Wędrówki piesze to jeden z nieodłącznych elementów naszych wyjazdów - zawsze dużo chodzimy, w ten sposób dużo szybciej docieramy do lokalnych atrakcji, a przy okazji mamy szansę zobaczyć o wiele więcej niż z okna autobusu. Dlatego nie zwlekaj, zakładaj wygodne buty i zapisz się na wycieczkę z Mystictravel jeszcze dziś!

Zapisz się do newslettera
Home Zapisz się do naszego newslettera
Kontakt z nami
Mystictravel
ul. Sokołowska 9
01-142 Warszawa
woj. mazowieckie
NIP: 6251511824
ING Bank Śląski S.A. 15 1050 1025 1000 0092 8287 2853