Jeśli uwielbiasz przygody i szukasz pomysłu na to jak aktywnie spędzić wakacje, to świetnie się składa! Doskonałym sposobem na niezapomniane wspomnienia są zorganizowane wycieczki rowerowe. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w tej branży i doskonale wiemy jakie atrakcje przypadną do gustu uczestnikom.

 

Weekendowe wyjazdy rowerowe

 

To doskonały sposób na spędzenie wspólnie czasu dla wszystkich miłośników jednośladów. Nie lubimy się nudzić, dlatego zawsze wybieramy ciekawe, ale również niezwykle malownicze trasy, w różnych zakątkach Polski. Bez względu na to czy chcesz jechać nad morze, w góry, czy na Mazury - w ofercie znajdziesz idealny kierunek dla siebie. Wyjazdy rowerowe, które organizujemy są zawsze pełne atrakcji. W zależności od wybranego kierunku oferujemy szereg dodatkowych atrakcji, są to spływy kajakowe, pomniki natury, sady, rezerwaty przyrody i wiele innych pięknych miejsc.

 

Rowerowe wyprawy - ważne informacje

 

Doskonale wiemy, że wśród naszych Klientów są zarówno Ci bardzo wysportowani, jak i Ci którzy lubią aktywność o umiarkowanym stopniu intensywności. Właśnie dlatego, zachęcamy do zapoznania się z dostępnymi na stronie ofertami. Każda z nich została szczegółowo opisana, dzięki czemu bez trudu sprawdzicie plan wycieczki, a także stopień jej intensywności. Uczestnicy, zobowiązani są przed wyjazdem odpowiednio się przygotować. Rowery muszą być sprawne, mieć oświetlenie, działające hamulce i ciśnienie w oponach. Obowiązkowe jest również posiadanie zapasowej dętki i łatek, za pomocą, których w razie potrzeby szybko zreperujesz uszkodzone koło.

 

Niezapomniana wyprawa weekendowa

 

Mimo, że oferujemy doskonałą zabawę i odpoczynek w miłym towarzystwie po aktywnym dniu, należy pamiętać o tym, aby z naszej oferty wybrać wyprawę, której jesteś w stanie sprostać kondycyjnie. Celowo dzielimy je na takie dla osób o bardzo dobrej kondycji fizycznej oraz tych, które dopiero pracują nad formą. Nie zwlekaj, zabierz znajomych lub wybierz się w pojedynkę na jeden z naszych wyjazdów. Gwarantujemy świetną zabawę, piękne widoki i niezapomniane wspomnienia z wycieczki.

Zapisz się do newslettera
Home Zapisz się do naszego newslettera
Kontakt z nami
Mystictravel
ul. Sokołowska 9
01-142 Warszawa
woj. mazowieckie
NIP: 6251511824
ING Bank Śląski S.A. 15 1050 1025 1000 0092 8287 2853