Wyjazdy integracyjne

Oprócz standardowych wycieczek jednodniowych, górskich czy rowerowych w naszej ofercie znalazło się także miejsce na coś zupełnie innego. Mystictravel.pl organizuje także wyjazdy integracyjne dla różnych firm. Zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważne jest zgranie całego zespołu, dlatego też zapewniamy moc wrażeń dla każdego z uczestników. Podczas tej wycieczki poznacie się lepiej, zbliżycie się do siebie, a przy okazji zobaczycie wspaniałe atrakcje. Wszystko możemy zaplanować indywidualnie, z uwzględnieniem wytycznych całej grupy, aby każdy uczestnik czuł się komfortowo.

 

Wyjazd integracyjny - atrakcje

 

Spacerowanie po górskich szlakach, rowerowe wycieczki, a może rejsy statkiem? To wszystko, a także i dużo więcej proponuje nasza firma. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu wiemy, jak wygląda organizacja tego typu imprez, dlatego też dokładamy wszelkich starań, aby osoby uczestniczące były zadowolone z wyjazdu integracyjnego firmy. Oprócz wcześniej wspomnianych możliwościach w zakresie zaplanowania wycieczki nie można zapomnieć o spływach kajakowych czy też jednodniowych wypadach do polskich miast zarówno tych większych, jak i mniejszych. Zapewnimy odpowiednią logistykę, a także ewentualnych przewodników i bilety wstępu.

 

Wyjazd integracyjny dla każdego!

 

Dlatego też, jeśli zależy Ci na niezapomnianej wycieczce dla swoich kolegów czy też podwładnych z pracy, to Mystictravel.pl jest doskonałym rozwiązaniem. Zajmiemy się wszystkimi formalnościami i dopełnimy wszelkich starań, aby każdy z uczestników przeżył niezapomniane chwile w trakcie zorganizowanego wyjazdu integracyjnego. Niezależnie od pory roku zapewniamy świetne atrakcje dostosowane do różnych grup wiekowych – od najmłodszych po najstarszych członków wyprawy, dzięki czemu wszyscy mogą świetnie się bawić.

 

W przypadku chęci skorzystania z naszych usług zachęcamy do kontaktu w celu ustalenia miejsca wycieczki oraz przewidywanych atrakcji. Wszystkie szczegóły podróży ustalamy indywidualnie z każdym klientem, dlatego czekamy na Wasze telefony lub też wiadomości mailowe.

Zapisz się do newslettera
Home Zapisz się do naszego newslettera
Kontakt z nami
Mystictravel
ul. Sokołowska 9
01-142 Warszawa
woj. mazowieckie
NIP: 6251511824
ING Bank Śląski S.A. 15 1050 1025 1000 0092 8287 2853