Zorganizowane Wycieczki Rowerowe po Polsce

Koszt: 0 zł
Brak wolnych miejsc

 Zapraszamy na wycieczki rowerowe z nami. Organizujemy je od lat i mamy setki zadowolonych klientów. Wielu naszych rowerzystów wyrusza z nami nawet na te same wycieczki ponownie. W sumie mamy w stałym repertuarze tyle tras, że moglibyśmy je powtarzać co tydzień, ale za każdym razem jednak tworzymy nowe odkrywając inne tereny i obszary. Jeździmy po całej Polsce.   

Namawiam do wpisania się do naszego newslettera – będą Państwo dostawać powiadomienia o nowych wyprawach. Zapraszamy także do odwiedzenia naszej strony internetowej  www.mystictravel.com.pl celem przejrzenia naszej oferty na różnego rodzaju wyjazdy aktywne, wycieczki weekendowe. wyprawy trekkingowe itp…

Wyprawy rowerowe organizujemy od lat. Staranność swoją mocno kierujemy  przede wszystkim w stronę bezpieczeństwa całej wyprawy. Staramy się omijać ulice i jezdnie czy też zatłoczone szlaki rowerowe. Często jeździmy niekomercyjnymi trasami, które wcześniej sami wyznaczyliśmy poświęcając kilka dni na ich przejechanie i wybranie najlepszej trasy. Całkowicie wykorzystujemy teren i jego atrakcje, poznajemy ciekawych ludzi kultury i sztuki. Szanujemy otoczenie i z pokorą korzystamy z natury szanując każdy jej element.

Tym razem pojechaliśmy rowerami na Mazury. Jechaliśmy trasą, odwiedzając między innymi:

          -         osadę Galindię

          -         Mikołajki

-         Ruciane Nida

-         Krutynię

-         płynęliśmy statkiem po Jeziorze

Pokonaliśmy 100 km odcinek w dwa dni. Tempo jak zwykle spokojne, turystyczne z licznymi przystankami. To wspaniała podróż w region mazurskich klimatów w otoczeniu natury.

Jaki rower zabrać - ważnym jest, aby rower był po prostu sprawny, jeździmy po różnych terenach, tak więc nie potrzeba posiadać specjalistycznego wyposażenia czy roweru. Każdy jedzie jak potrafi. Jedynie z pewnością nie sprawdzi się kolarzówka - tu odradzamy, ponieważ ulicami jeździmy bardzo mało.

Kondycja i tempo wypraw – na tej trasie w dwa dni pokonujemy ok 90 km wiec tyle należy mieć sił, aby sprostać temu zadaniu. Tempo turystyczne, robimy przystanki, delektujemy się otoczeniem, nie spieszymy się. Grupy czy też uczestnicy szybsi jadą swoim tempem. Każdy i tak dostaje mapki, instruktaż. Jesteśmy w kontakcie z uczestnikami. Posiadamy swoje krótkofalówki.    

Serdecznie Państwa zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy i zapraszamy z nami na wycieczki rowerowe. Zapraszamy do kontaktu z nami telefoniczny

 Piotr i Kasia  

Zorganizowane Wycieczki Rowerowe po Polsce  zdjęcie nr: 1
Zorganizowane Wycieczki Rowerowe po Polsce  zdjęcie nr: 2
Zorganizowane Wycieczki Rowerowe po Polsce  zdjęcie nr: 3
Zorganizowane Wycieczki Rowerowe po Polsce  zdjęcie nr: 4
Zorganizowane Wycieczki Rowerowe po Polsce  zdjęcie nr: 5
Zorganizowane Wycieczki Rowerowe po Polsce  zdjęcie nr: 6
Zorganizowane Wycieczki Rowerowe po Polsce  zdjęcie nr: 7
Zorganizowane Wycieczki Rowerowe po Polsce  zdjęcie nr: 8
Zorganizowane Wycieczki Rowerowe po Polsce  zdjęcie nr: 9
Zapisz się do naszego newslettera
Home Zapisz się do naszego newslettera
Kontakt z nami
Mystictravel
ul. Sokołowska 9
01-142 Warszawa
woj. mazowieckie
NIP: 6251511824
ING Bank Śląski S.A. 15 1050 1025 1000 0092 8287 2853