Wyprawy rowerowe do Białorusi

Koszt: 0 zł
Brak wolnych miejsc

Wyprawy rowerowe organizujemy od lat. Staranność swoją mocno kierujemy  przede wszystkim w stronę bezpieczeństwa całej wyprawy. Staramy się omijać ulice i jezdnie czy też zatłoczone szlaki rowerowe. Często jeździmy niekomercyjnymi trasami, które wcześniej sami wyznaczyliśmy poświęcając kilka dni na ich przejechanie i wybranie najlepszej trasy. Całkowicie wykorzystujemy teren i jego atrakcje, poznajemy ciekawych ludzi kultury i sztuki. Szanujemy otoczenie i z pokorą korzystamy z natury szanując każdy jej element.

Zapraszamy Państwa na naszą stronę internetową do przejrzenia naszej oferty na różnego rodzaju wyjazdy aktywne, wycieczki weekendowe. Mamy dla Państwa wycieczki na spływy kajakowe, wycieczki górskie, wyprawy trekkingowe, wycieczki ze zwiedzaniem i wiele innych.

Zachęcamy do wpisania się do naszego newslettera aby dostawać powiadomienia o nowych wycieczkach.

Wyprawy rowerowe do Białorusi odbywamy cyklicznie co rok. Dzień pierwszy odbywa się po stronie polskiej wzdłuż granicy z Białorusią. Jeździmy po terenie Białowieskiego Parku Narodowego, zwiedzamy

-         rezerwat Żubrów, okrążamy jezioro,

-         jedziemy wzdłuż kolejki wąskotorowej. Biwakujemy w lesie w obiekcie gastronomicznym, gdzie czekają na nas właściciele. Pijemy piwo, herbatę napoje i jemy zamówione wcześniej potrawy miejscowe. Zwiedzamy także

-         miejsce mocy w Białowieży

Wieczorem kończymy w Białowieży, a po prysznicu i odpoczynku udajemy się na kolację. Potem czas na integracje przy rytmach muzycznych.

Dzień drugi zaczynamy od śniadania i przeprawy przez granicę do Białorusi. Czasem trwa to sporo czasu i samo przejście jest już atrakcją. Po tamtej stronie zwiedzamy park z wolierami ze zwierzętami, wizytujemy sklep spożywczy w Kamieniukach, odwiedzamy rezydencja Dziadka Mroza. Przejeżdżamy obok jednostek wojskowych.

Jaki rower zabrać - ważnym jest, aby rower był po prostu sprawny, jeździmy po różnych terenach, tak więc nie potrzeba posiadać specjalistycznego wyposażenia czy roweru. Każdy jedzie jak potrafi. Jedynie z pewnością nie sprawdzi się kolarzówka - tu odradzamy, ponieważ ulicami jeździmy bardzo mało.

Kondycja i tempo wypraw – na tej trasie w dwa dni pokonujemy ok 90 km wiec tyle należy mieć sił, aby sprostać temu zadaniu. Tempo turystyczne, robimy przystanki, delektujemy się otoczeniem, nie spieszymy się. Grupy czy też uczestnicy szybsi jadą swoim tempem. Każdy i tak dostaje mapki, instruktaż. Jesteśmy w kontakcie z uczestnikami. Posiadamy swoje krótkofalówki.    

Serdecznie Państwa zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy i zapraszamy z nami na wycieczki rowerowe. Zapraszamy do kontaktu z nami. 

Piotr i Kasia 

Wyprawy rowerowe do Białorusi zdjęcie nr: 1
Wyprawy rowerowe do Białorusi zdjęcie nr: 2
Wyprawy rowerowe do Białorusi zdjęcie nr: 3
Wyprawy rowerowe do Białorusi zdjęcie nr: 4
Wyprawy rowerowe do Białorusi zdjęcie nr: 5
Wyprawy rowerowe do Białorusi zdjęcie nr: 6
Wyprawy rowerowe do Białorusi zdjęcie nr: 7
Wyprawy rowerowe do Białorusi zdjęcie nr: 8
Wyprawy rowerowe do Białorusi zdjęcie nr: 9
Wyprawy rowerowe do Białorusi zdjęcie nr: 10
Wyprawy rowerowe do Białorusi zdjęcie nr: 11
Wyprawy rowerowe do Białorusi zdjęcie nr: 12
Wyprawy rowerowe do Białorusi zdjęcie nr: 13
Wyprawy rowerowe do Białorusi zdjęcie nr: 14
Wyprawy rowerowe do Białorusi zdjęcie nr: 15
Zapisz się do naszego newslettera
Home Zapisz się do naszego newslettera
Kontakt z nami
Mystictravel
ul. Sokołowska 9
01-142 Warszawa
woj. mazowieckie
NIP: 6251511824
ING Bank Śląski S.A. 15 1050 1025 1000 0092 8287 2853