Wyjazd z jogą i medytacją - Odkryj swoje zwierzę mocy

Koszt: 0 zł
Brak wolnych miejsc

  

Termin wyjazdu: 17-19.01.2020r.

 

Zbiórka: 17.01.2020r. godz. 15:00 na Pl. Bankowym, wyjazd godz. 15:15

 

Powrót: 19.01.2020r. ok godz. 20:00/20:30

 

Kategoria -  joga i medytacja.

 

DLA KOGO: dla wszystkich pragnących odpocząć od zgiełku miasta podczas praktykowania jogi i kontaktu z przyrodą. Zajęcia jogi będą prowadzone w sposób odpowiedni dla osób początkujących, niemniej jednak dostosujemy także warianty dla osób z większym doświadczeniem na macie.

 

PROWADZĄCA: założycielka AGMA YOGA - przestrzeni łączącej słowiańską duszę z dalekowschodnią filozofią jogi, uzdrawiającą mocą asan i pięknem mantrowania. Kocha pracować z ludźmi i zarażać ich pasją do jogi, nurkowania i muzyki. Zaprasza uczniów do swojego świata, w którym wspólnie odkrywają piękno i siłę jogi, przy jednoczesnym zagłębieniu się w spokój przyrody i własne korzenie.

 

Zapraszamy na warsztat jogi i medytacji, podczas którego oderwiemy się od zgiełku miasta i naładujemy baterie wśród pięknej przyrody Puszczy Kozienickiej.

 

Codziennie poznawać będziemy  tajniki jogi klasycznej, dzięki której nasze ciała staną się silne i elastyczne. Zasmakujemy różnych technik medytacyjnych, które przyniosą ukojenie rozedrganemu umysłowi. Motyw przewodni to odkrywanie własnego zwierzęcia mocy – takiego, które będziemy mogli zabrać ze sobą z powrotem do miasta, a które jednocześnie nie przestanie nas chronić i łączyć z przyrodą. Podczas wspólnych spacerów z  elementami medytacji zbliżymy się do natury.

 

Wieczorami siądziemy przy blasku świec i zanurzymy się w dźwięki mantr – zarówno hinduskich, jak i ich starosłowiańskich odpowiedników. Sami też będziemy je śpiewać, poznając moc wibracji dźwięku i jego zbawienny wpływ na naszą duszę i ciało.

 

Porozmawiamy o czakrach, pracy z kamieniami i kryształami, energii, słońcu księżycu. Podczas wieczorów będą nam towarzyszyć karty anielskie, dzięki którym krok po kroku zbliżymy się do własnej intuicji. To wyjazd, podczas którego nie tylko poznacie niezwykłych ludzi, zakosztujecie jogi i medytacji, ale przede wszystkim zbliżycie się do samych siebie. Dajcie sobie luksu odnalezienia własnej dzikośc

 

Miejscem naszego pobytu jest  nowo otwarty, kameralny ośrodek położony wśród łąk i lasów w okolicy Puszczy Kozienickiej koło Czarnolasu. Dworek zorganizowany jest tak, jak zwykły dom mieszkalny tylko w niezwykłym miejscu i o wysokim standardzie. Każda sypialnia została urządzona z wielką dbałością o wygodę gości. Do dyspozycji jest duża jadalnia oraz salon z kominkiem. Bliskość Puszczy Kozienickiej i pobyt w tym miejscu nastraja pozytywną energią. 

 

 


 

Koszt wycieczki 590 zł

 

 Cena obejmuje:          

 - transport busem

 - opiekę pilota

 - zajęcia jogi pod okiem wykfalifikowanego nauczyciela

 - maty i akcesoria do jogi      

 - poranne sesje jogi

 - popołudniowe sesje jogi

 - spacery z elementami medytacji w ruchu

 - odkrywanie zwierzęcia mocy

 - medytacja dla zrównoważenia czakr z kamieniami

 - mantrowanie

 - karty anielskie 

 - dwa noclegi w klimatycznym miejscu w pokojach 2 i 3 osobowych

 - trzy obiadokolacje

 - dwa śniadania

 - ubezpieczenie NNW

 

 Cena nie obejmuje:

 - dodatkowych posiłków

 - możliwość wykupienia masażu na miejscu (100 zł) – relaksujący lub gorącymi kamieniami.

 

Co zabrać:

 - wygodny strój do ćwiczeń

 - ewentualnie swoją ulubioną matę do ćwiczeń

 

     

 

Zapisz się do naszego newslettera
Home Zapisz się do naszego newslettera
Kontakt z nami
Mystictravel
ul. Sokołowska 9
01-142 Warszawa
woj. mazowieckie
NIP: 6251511824
ING Bank Śląski S.A. 15 1050 1025 1000 0092 8287 2853