Wyjazd na narty do Zieleńca

Koszt: 0 zł
Brak wolnych miejsc

 Zapraszamy na naszą stronę internetową mystictravel.com.pl/ tam Państwo znajdą pełną ofertę naszych wycieczek. Z pewnością przypadnie Państwu coś do gustu.

Zajmujemy się organizacją wycieczek kilku i jedno dniowych. Organizujemy wyjazdy firmowe dla firm i grup zorganizowanych. Jeździmy na wycieczki weekendowe. Aktywnie zwiedzamy atrakcyjne miejscowości z uszanowaniem miejscowej kultury. Zdobywamy góry, szczyty, pływamy kajakami, jeździmy na nartach i długo by jeszcze wymieniać.  Nasze wycieczki organizujemy o każdej porze roku, np. w upalne lato zapraszamy na i nad wodę, zimą w góry na sporty zimowe…

Jeśli chcecie Państwo z nami wyskoczyć na narty zapraszamy do naszego ukochanego Zieleńca – poczytaj trochę a spróbujemy Cię zachęcić do podróżowania z nami. 

To już kolejny nasz wyjazd do Zieleńca. No jest tu magia -jaka? Po prostu tu jest śnieg wtedy, kiedy gdzie indziej go nie ma. Czyli gwarancja sukcesu. Wtedy jednak sporo miejsc jest zajętych, dlatego czasami trudności związane z rezerwacją noclegu dla grupy nie są szybkie do przeskoczenia. 

Do Zieleńca ściągają turyści z Europy, sporo mamy tu Niemców, Czechów. Zdecydowanie wiele nagród zdobył ten zimowy kurort, którego historia sięga XIX wieku. To co należy podkreślić to klimat Zieleńca porównywalny do klimatu alpejskiego. Układ gór i terenu powoduje to, iż ciśnienie mas powietrza ma wpływ na produkcję krwinek czerwonych u ludzi co dobrze wpływa na ludzki organizm.

Zieleniec Ski Arena to nowoczesność wśród stacji narciarskich. Po prostu XXI wiek. mamy się czym pochwalić. Śnieg tu pada w miesiącach Listopad-Marzec. Jak tylko go brakuje a temperatura jest poniżej zera w ruch idzie spora ilość armatek śnieżnych.

Co my robimy tam na nartach ? 

Przede wszystkim biegamy. Zabieramy narty swoje lub wypożyczamy dla tych co jadą bez. Mamy wszystko dograne tak że na nas czekają przewodnicy, instruktorzy, narty do wypożyczenia. Po dopasowaniu sprzętu jedziemy. Trasy wcześniej ustalone omawiamy i rozdajemy mapki. Tłumaczym każdemu co i gdzie. Po całodniowej jeździe spotykamy się w Dusznikach Zdroju. Tam mamy swój ulubiony i sprawdzony nocleg.  Przemiła obsługa, dobre jedzenie i przede wszystkim zaplecze do integracji więc się bawimy. Tańce, hulanki, gry i zabawy. Często dołączają się do nas inni turyści i razem kontynuujemy  zabawę. Tym razem także skorzystaliśmy z basenu bawiąc się jak dzieci po całodniowej jeździe na nartach. 

Nasz bus jest do dyspozycji i wozi nas ile potrzeba tak aby nie trzeba było troszczyć się o przewóz.

Wycieczkę do Zieleńca zawsze uważamy za udaną, tak samo sądzą nasi klienci. 

Wyjazd na narty do Zieleńca zdjęcie nr: 1
Wyjazd na narty do Zieleńca zdjęcie nr: 2
Wyjazd na narty do Zieleńca zdjęcie nr: 3
Wyjazd na narty do Zieleńca zdjęcie nr: 4
Wyjazd na narty do Zieleńca zdjęcie nr: 5
Wyjazd na narty do Zieleńca zdjęcie nr: 6
Wyjazd na narty do Zieleńca zdjęcie nr: 7
Wyjazd na narty do Zieleńca zdjęcie nr: 8
Wyjazd na narty do Zieleńca zdjęcie nr: 9
Zapisz się do naszego newslettera
Home Zapisz się do naszego newslettera
Kontakt z nami
Mystictravel
ul. Sokołowska 9
01-142 Warszawa
woj. mazowieckie
NIP: 6251511824
ING Bank Śląski S.A. 15 1050 1025 1000 0092 8287 2853