Wycieczki dla szkół

Oprócz wyjazdów skierowanych do osób indywidualnych w ofercie naszej firmy jest także możliwość organizacji wyprawy dla dzieci i młodzieży z placówek edukacyjnych. Zdajemy sobie sprawę z tego, jak dużego doświadczenia wymagają tego typu wydarzenia. Dzięki wieloletniej działalności wiemy, jak przygotować bezpieczną, a przede wszystkim interesującą wycieczkę dla szkół, która będzie doskonałą lekcją historii czy też geografii. Dbamy o wysoki komfort uczestników, zapewniając wykwalifikowanych pilotów, przekazujących wiele ciekawostek.

 

Wyjazdy dostosowane do wymagań grupy

 

Oczywiście, zdajemy sobie sprawę z tego, że każda grupa wiekowa wymaga innego podejścia i tematu przewodniego wyprawy. Dlatego też przed ustalaniem trasy wyjazdu, zbieramy wszystkie najważniejsze informacje, które pomogą nam odpowiednio dostosować ofertę wycieczki dla szkół. Na naszej stronie internetowej można znaleźć propozycje wyjazdów krajoznawczych czy też edukacyjnych. Dzięki temu bez problemu można je dobrać do danej grupy, biorąc pod uwagę m.in. ich zainteresowania.

 

Organizując wyjazdy dla dzieci i młodzieży, zawsze staramy się wybierać najciekawsze miejsca, które warto zobaczyć w danej miejscowości. Oczywiście nie zamykamy się także na inne rozwiązania. W zależności od czasu trwania całej wyprawy możemy ułożyć plan, w którym znajdą się mniej znane, jednak równie ciekawe miejsca.

 

Wycieczki dla szkół jako lekcja historii i geografii

 

Mystictravel w swojej ofercie posiada zarówno miejsca uczęszczane przez turystów, jak m.in. miejsca związane z początkiem państwa polskiego, jak i mniej znane, które z pewnością zaciekawią niejednego uczestnika wycieczek dla szkół. Zdajemy sobie sprawę z tego, że dzieci i młodzież z pewnością łatwiej przyswoją wiedzę dotyczącą danego wydarzenia, zamku czy miejscowości, kiedy będą mogli faktycznie je zobaczyć. Dlatego też wyjazdy są niezwykle potrzebne.

 

Wyjazdy dla dzieci i młodzieży z Mystictravel

 

Jeśli więc szukają Państwo ciekawych propozycji wycieczek szkolnych, to Mystictravel ma oferty, które z pewnością przypadną do gustu zarówno wychowawcom, jak i samym uczniom. Proponujemy wyjazdy w różne zakątki Polski, by pomóc w poznawaniu ich przez dzieci i młodzież.

Zapisz się do naszego newslettera
Home Zapisz się do naszego newslettera
Kontakt z nami
Mystictravel
ul. Sokołowska 9
01-142 Warszawa
woj. mazowieckie
NIP: 6251511824
ING Bank Śląski S.A. 15 1050 1025 1000 0092 8287 2853