Wycieczka z dziećmi do Dziadka Mroza

Koszt: 0 zł
Brak wolnych miejsc

Spełniamy marzenia najmłodszych i realizujemy podczas naszych wycieczek spotkania dzieci i rodziców z prawdziwym Dziadkiem Mrozem w jego rezydencji na terenie Białorusi.

Któż z Państwa nie marzył o tym w dzieciństwie. Jak to się dzieje po krótce opiszemy poniżej.

Przede wszystkim staramy się oby jak najwięcej osób miało możliwość pojechania z nami na taką wycieczkę w tym jak najwięcej dzieci. Widzieliśmy reakcje dzieci i reakcje rodziców na reakcje dzieci i to nas utwierdziło w tym postanowieniu. Są wycieczki, które opłaca się robić i są takie które warto. Tą na pewno warto robić niezależnie od tego czy się opłaca.

Na czym polega ta akurat wycieczka dla dzieci ?

1.     mamy kontakt z prawdziwym Dziadkiem Mrozem, który mieszka we własnej całorocznej rezydencji w środku Puszczy

2.     aby wyszedł z niej należy go „wywołać” dobrze działa np. opowiedzeniu wiersz, lub zaśpiewanie mu piosenki lub po prostu wywołać głośno tak aby mu się zechciało wyjść z domku

3.     często dzieci siadają na kolanach, rozmawiają, śmieją się czasami jest wręczanie nagród, prezentów. Można wyreżyserować spotkanie

4.     na terenie dość obszernej rezydencji jest cała batalia baśniowych postaci jak. Np. wnuczka Dziadka Mroza zwana Śnieżynką, Baba Jaga, pełno skrzatów, zwiezrąt, oraz orszak i służba Dziadka Mroza.

Cała wizyta trwa kilka godzin. Na terenie rezydencji panuje ciągle świąteczny nastrój, wspaniałe nastroje, przepiękne wystroje oraz dobra kuchnia Białoruska na ciepło lub z lodami w okresie letnim.

Jadąc do miejsca przeznaczenia już w autobusie atmosfera nabiera odpowiedniego nastroju. Klimat wokoło rezydencji jest iście leśny. Jesteśmy w stanie zrobić odpowiednie inscenizacje tak aby było jeszcze bardziej ciekawie. Wycieczka z dziećmi w to miejsce to także frajda dla nas ponieważ sami się dobrze bawimy. Dzieci podczas wycieczek wprowadzają bardzo fajną atmosferę.

Organizując ten atrakcyjny wyjazd rodziców z dziećmi mamy sporo do załatwiania zanim się ona odbędzie. Póki co granice Europy ze wschodem to właśnie nasze granice i aby się tu dostać musimy sporo się gimnastykować, aby załatwić potrzebną wizę dla każdego uczestnika. Samo przejście graniczne i jego pokonanie jest już w sobie pewnym doświadczeniem z pogranicza adrenaliny przed skokiem.

Organizacja wycieczek dla szkół z pewnością znalazła by tu podatny grunt z powodu doświadczenia jakiego w Polsce nie można zrealizować z prostego powodu, ponieważ w naszej kulturze nie ma już miejsca na Dziadka Mroza. Tym samym nie ma takowej lub podobnej rezydencji. Wyjazdy z dziećmi czy to samymi czy z rodzicami dla nas w te regiony zawsze jest dobrym doświadczeniem i chętnie odpowiemy na zapytanie wycieczki szkolne czy też zielone szkoły.  

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy.

Pozdrawiamy serdecznie

Zespół Mystictravel. 

Wycieczka z dziećmi do Dziadka Mroza zdjęcie nr: 1
Wycieczka z dziećmi do Dziadka Mroza zdjęcie nr: 2
Wycieczka z dziećmi do Dziadka Mroza zdjęcie nr: 3
Wycieczka z dziećmi do Dziadka Mroza zdjęcie nr: 4
Wycieczka z dziećmi do Dziadka Mroza zdjęcie nr: 5
Wycieczka z dziećmi do Dziadka Mroza zdjęcie nr: 6
Wycieczka z dziećmi do Dziadka Mroza zdjęcie nr: 7
Wycieczka z dziećmi do Dziadka Mroza zdjęcie nr: 8
Wycieczka z dziećmi do Dziadka Mroza zdjęcie nr: 9
Wycieczka z dziećmi do Dziadka Mroza zdjęcie nr: 10
Wycieczka z dziećmi do Dziadka Mroza zdjęcie nr: 11
Wycieczka z dziećmi do Dziadka Mroza zdjęcie nr: 12
Wycieczka z dziećmi do Dziadka Mroza zdjęcie nr: 13
Zapisz się do naszego newslettera
Home Zapisz się do naszego newslettera
Kontakt z nami
Mystictravel
ul. Sokołowska 9
01-142 Warszawa
woj. mazowieckie
NIP: 6251511824
ING Bank Śląski S.A. 15 1050 1025 1000 0092 8287 2853