Wycieczka dla dzieci z warsztatami

Koszt: 0 zł
Brak wolnych miejsc

 Organizujemy wycieczki dla szkół zarówno wyższych, średnich jak i podstawowych. Gwarantujemy nietuzinkowe programy tematyczne. W ofercie mamy wyjazdy ze sztuką, „wyjazdy z klasą” , robocze, w plener, z historią, dziwne, nocne, niespotykane, przerażające, mroczne i wiele innych.

Ta wycieczka, którą Państwo widzicie to połączenie wyjazdu dla rodziców z dziećmi, warsztatów dla dzieci z rodzicami, zwiedzanie oraz wycieczka dla zorganizowanej grupy dzieci. Dlaczego taki mix?

Ponieważ kolejność wydarzeń tej wycieczki miała decydujący wpływ na jej przebieg. Osobno były zajęcia dedykowane dla dzieci i osobno dla rodziców. Były także zajęcia wspólne oraz takie kiedy dzieci edukowały rodziców i odwrotnie. Było też wspólne zwiedzanie.

Najlepiej nam podczas tej wycieczki wychodzą sprawdzone warsztaty z gliną. Pewnie dlatego, że frajda jest największa w wyobraźni. Zdecydowanie dzieciaki maję lepszą natomiast z wykonaniem jest już inaczej. Podczas tego wyjazdu odwiedzamy także „producenta miodu” Doskonale znająca swój fach gospodyni wpuszcza nas do swojego domu i opowiada o historii i sposobach wytwarzania przepysznych miodów. Pszczelarstwem zajmuje się już jako 5 pokolenie wiec wiedzę ma i co najważniejsze przekazać ją umie zarówno dzieciom jak i dorosłym.  

Największą jednak atrakcję wyjazdu jest wieczorne ognisko ponieważ chłopcy przygotowują ognisko a dziewczynki posiłek. Wspólnie natomiast biesiadujemy przy muzyce. Dzieci wtedy czują się dorosłe a dorośli jak dzieci. Ten typ wyjazdu fajnie sprawdza się integracyjnie dla rodziców i dzieci pomiędzy nimi, ale także nawiązuje się nowe znajomości pomiędzy dzieciakami jak i rodzicami.

Największa grupa dzieci wraz z opiekunami jaką mieliśmy przyjemność obsłygiwać to grupa 63 osób. Pobyt w górach 4 dniowy.

Wyjazdy z warsztatami dla dzieci jakie mamy w ofercie stanowią szerokie portfolio naszej firmy począwszy od zadań specjalnych agentów wywiadu do lepienia ozdób choinkowych z gliny lub szkła.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy.

Pozdrawiamy serdecznie

Zespół Mystictravel. 

Wycieczka dla dzieci z warsztatami zdjęcie nr: 1
Wycieczka dla dzieci z warsztatami zdjęcie nr: 2
Wycieczka dla dzieci z warsztatami zdjęcie nr: 3
Wycieczka dla dzieci z warsztatami zdjęcie nr: 4
Wycieczka dla dzieci z warsztatami zdjęcie nr: 5
Wycieczka dla dzieci z warsztatami zdjęcie nr: 6
Wycieczka dla dzieci z warsztatami zdjęcie nr: 7
Wycieczka dla dzieci z warsztatami zdjęcie nr: 8
Wycieczka dla dzieci z warsztatami zdjęcie nr: 9
Wycieczka dla dzieci z warsztatami zdjęcie nr: 10
Wycieczka dla dzieci z warsztatami zdjęcie nr: 11
Wycieczka dla dzieci z warsztatami zdjęcie nr: 12
Wycieczka dla dzieci z warsztatami zdjęcie nr: 13
Wycieczka dla dzieci z warsztatami zdjęcie nr: 14
Wycieczka dla dzieci z warsztatami zdjęcie nr: 15
Wycieczka dla dzieci z warsztatami zdjęcie nr: 16
Wycieczka dla dzieci z warsztatami zdjęcie nr: 17
Zapisz się do naszego newslettera
Home Zapisz się do naszego newslettera
Kontakt z nami
Mystictravel
ul. Sokołowska 9
01-142 Warszawa
woj. mazowieckie
NIP: 6251511824
ING Bank Śląski S.A. 15 1050 1025 1000 0092 8287 2853