Wycieczka autokarowa do Litwy

Koszt: 0 zł
Brak wolnych miejsc

Zapraszamy na naszą stronę internetową mystictravel.com.pl/ tam Państwo znajdą pełną ofertę naszych wycieczek. Z pewnością przypadnie Państwu coś do gustu.

Zajmujemy się organizacją wycieczek kilku i jedno dniowych. Organizujemy wyjazdy firmowe dla firm i grup zorganizowanych. Jeździmy na wycieczki weekendowe. Aktywnie zwiedzamy atrakcyjne miejscowości z uszanowaniem miejscowej kultury. Zdobywamy góry, szczyty, pływamy kajakami, jeździmy na nartach. Zapraszamy do współpracy. 

Jeśli chcecie Państwo z nami zwiedzić Litwę, Wilno, Troki – zapraszam do przeczytania skrótu informacji jak to u nas się odbywa po to, aby zapisać się na którąś z oferowanych przez nas wycieczek i spędzić z nami czas. 

To już kolejny nasz wyjazd do Litwy. Byliśmy już tutaj kilka razy. Ta wycieczka była bardziej wycieczka dla duszy. Zdecydowaliśmy się odwiedzić wszystko co ma wspólnego z Polską, wszystkie kościoły, cerkwie, cmentarze i sakralne miejsca.    

Cmentarz na Rossie – jako pierwszy punkt programu zdecydowanie obowiązkowy do zwiedzania. Opiekują się nim Polacy. Znajduje się tam urna z sercem Marszałka Piłsudzkiego. Cisza, spokój i hołd oddany śpiącym tu rodakom należy się o każdej porze roku. W sumie składa się z trzech części czyli: Starej Rossy, Nowej Rossy i cmentarza wojskowego.

Starówka, Rynek, Ostra brama oj cudownie tu jest. Musicie Państwo zobaczyć to na własne oczy. Tutaj Adam Mickiewicz skierował pierwsze kroki w swej dorosłości, gdy zaczął studia w Wilnie. U Panny Ostrobramskiej często gościł z pewnością by zadumać się lub modlić.

Teatr Dramatyczny w Wilnie tutaj mieliśmy okazję wypić lampkę szampana z okazji premiery nowego spektaklu z udziałem polskich aktorów. Z tego co wiemy byliśmy jedyną polską wycieczką, której udało się „wpaść i wypić szampana” no ale oczywiście to nie przypadek tylko strategia organizatorów ????  

Podczas tej wycieczki do Wilna dość wolno przesuwaliśmy się w zadumie do przodu mając wciąż w głowie informacje o czasach przeszłych tych miejsc. Sporo czasu spędziliśmy w okolicach centrum miasta. Delektowaliśmy się czasem wolnym robiąc zakupy pamiątek i korzystając z gościnnej infrastruktury gastronomicznej. Na kolacji w spokoju rozmawialiśmy ze sobą i mając możliwość obcowania z aktorami teatru dramatycznego.

 

Szanowni Państwo serdecznie zapraszamy na wycieczki do Litwy z nami. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i zapisanie się do newslettera wtedy będziecie na bieżąco

Wycieczka autokarowa do Litwy zdjęcie nr: 1
Wycieczka autokarowa do Litwy zdjęcie nr: 2
Wycieczka autokarowa do Litwy zdjęcie nr: 3
Wycieczka autokarowa do Litwy zdjęcie nr: 4
Wycieczka autokarowa do Litwy zdjęcie nr: 5
Wycieczka autokarowa do Litwy zdjęcie nr: 6
Wycieczka autokarowa do Litwy zdjęcie nr: 7
Wycieczka autokarowa do Litwy zdjęcie nr: 8
Wycieczka autokarowa do Litwy zdjęcie nr: 9
Wycieczka autokarowa do Litwy zdjęcie nr: 10
Wycieczka autokarowa do Litwy zdjęcie nr: 11
Wycieczka autokarowa do Litwy zdjęcie nr: 12
Wycieczka autokarowa do Litwy zdjęcie nr: 13
Wycieczka autokarowa do Litwy zdjęcie nr: 14
Wycieczka autokarowa do Litwy zdjęcie nr: 15
Wycieczka autokarowa do Litwy zdjęcie nr: 16
Wycieczka autokarowa do Litwy zdjęcie nr: 17
Wycieczka autokarowa do Litwy zdjęcie nr: 18
Wycieczka autokarowa do Litwy zdjęcie nr: 19
Zapisz się do naszego newslettera
Home Zapisz się do naszego newslettera
Kontakt z nami
Mystictravel
ul. Sokołowska 9
01-142 Warszawa
woj. mazowieckie
NIP: 6251511824
ING Bank Śląski S.A. 15 1050 1025 1000 0092 8287 2853