Wiosna - warsztaty fotograficzne "Sztuka patrzenia..."

Koszt: 0 zł
Brak wolnych miejsc
Wiosna - warsztaty fotograficzne „Sztuka patrzenia – biebrzańsko-narwiański pejzaż z aparatem fotograficznym lub bez”
 
Szanowni Państwo, poniżej opis wycieczki która sie już odbyła. Jeśłi interesuje Cię ten dokładnie kierunek zapytaj nas kiedy tam jedziemy. Przedstawiamy ją Wam w taki sposób aby było wiadomo jak organizujemy nasze wyjazdy. Zachęcamy państwa do przejrzenia całej naszej oferty. Znajdziesz tam z pewnoscią coś dla siebie, a nam będzie miło jeśli się poznamy.
                                                                                       
 
Długość pobytu: 3 dni, 2 noce                                       
                                         
 Lokalizacja: Wizna, położona w Dolinie Narwi w województwie  podlaskim.
 
Dla kogo: dla kobiet i mężczyzn
 
Warsztaty odbędą się przy ilości  6 - 8 osób
 
Zgłoszenia:
Zapraszamy do zgłoszeń mailowych klikając na stronie w zakładkę  Zapisz się
 
Warsztaty przeznaczone są dla amatorów, którzy dopiero zaczynają fotografować jak i dla pasjonatów fotografowania. Dla tych, którzy chcą nauczyć się czegoś nowego, poznać nowe miejsca i ciekawe osoby, a przy tym spędzić wolny czas w miłej atmosferze w pięknych okolicznościach przyrody.
 
Tereny nadbiebrzańskie są inspirujące i niepowtarzalne dla tych, który dobrze się czują fotografując rustykalne klimaty wsi, otwarte tereny łąk, urozmaicone drewnianymi płotami, wierzbami, pośród których w porannej mgle ożywają pejzaże koni na wybiegu, krów przeprawiających się przez malowniczo wijącą się rzekę. Wiosenne rozlewiska Biebrzy i Narwi lub zalane wodą łąki to temat niepowtarzalny, zwłaszcza jeśli trafi się na dobre światło i przeloty ptaków. Ciekawe są też śródbagienne grzędy. O każdej porze roku można znaleźć coś ciekawego. Zapraszamy Państwa by podzielić się naszą pasją oraz doświadczeniem, aby pomóc Państwu odnaleźć to, co nad Biebrzą i Narwią cieszy oko i duszę oraz inspiruje do malowania obiektywem aparatu fotograficznego.
 
W programie zajęć oferujemy między innymi: 
                                                                                                                                                                                  
- o poranku: brzask – pejzaż malowany pastelami pośród porannych mgieł;
- do południa: omówienie zdjęć w grupie i indywidualnie;
- popołudnie: ‘teatr wyobraźni’ – zdjęcie obiektu;
- zachód słońca: intensywność złotych kolorów w trakcie wiosennych rozlewisk; 
 
Miejscem spotkania jest Wizna, bardzo dobrze skomunikowana z trasą S8  (Warszawa-Białystok), położona 20 km od Łomży w Dolinie Narwi. Można do nas dojechać własnym autem lub możemy odebrać Cię z Dworca PKS w Łomży. 
Oferujemy pokoje dwuosobowe z prywatną łazienką. Dysponujemy salą wykładową z kominkiem, rzutnikiem i sprzętem audio-wizualnym, jadalnią. Serwujemy domowe, wegetariańskie jedzenie. 
 
Warunki uczestnictwa:
 
- posiadać jakikolwiek cyfrowy aparat fotograficzny (opcjonalne dodatkowe wyposażenie: statyw);
- odpowiedni ubiór dopasowany do warunków pogodowych (wysokie kalosze, nieprzemakalne nakrycie wierzchnie);

 
                                                                                                                                                                       Cena zawiera:
 
- dwa noclegi w pokojach dwuosobowych z prywatną łazienką; 
- wyżywienie na miejscu [śniadanie, kolacja], 
- opieka merytoryczna fotografa i przewodnika biebrzańskiego;
 
Cena nie zawiera:
 
- transportu
- obiadu w sobotę
 
 
Zgłoszenia i wszelkie pytania organizacyjne należy kierować do Małgorzaty Stanek (e-mail: gosiastanek@o2.pl, tel. 607 28 26 23).
 
Osoby prowadzące warsztaty:
 
Igor Iwaszko – kiedyś mieszkałem w bloku w mieście będącym częścią ogromnej aglomeracji. Nad Biebrzę tylko przyjeżdżałem, w prawdzie przez wiele lat, ale zawsze musiałem powracać do miejskiego zgiełku i chaosu. Do murów tnących i dzielących otwartą przestrzeń na kawałki, do nigdy nie gasnących świateł neonów i reklam, na tyle jaskrawych i migotliwych, że blask gwiazd i mroku nocy zatracał swą mistyczną moc i wyrazistość. Redliński opisał kiedyś historię rybaka znad Biebrzy, którego dusza tak zakochała się w rozlewiskach rzeki, że uleciała na nie, wolna jak ptak i już nie powróciła i ja co roku zostawiałem swoją duszę na nadbiebrzańskich łąkach i powracałem do miejsc, które już tylko z nazwy były moim domem. W końcu porzuciłem miasto i zamieszkałem w małej wiosce pośród łąk. Moja wioska na końcu świata stała się dla mnie ukochanym domem i centrum mojego podlaskiego wszechświata, dopełnieniem duszy. Teraz to już nie tęsknota, ale już pewność i radość z dokonanego wyboru. Link: http://iwaszko.fotopozytywy.pl/ 
 
Małgorzata Stanek – pochodzę z zachodniej części Polski, ale biebrzańskie bagna wciągnęły mnie na dobre. Na tyle skutecznie, że od paru lat mieszkam tu już na stałe. Pasjonuję się przyrodą i fotografią. A szczególnie interesuje mnie człowiek z jego duszą. Jestem absolwentką Psychologii Pozytywnej SWPS, obecnie w trakcie studiów MBCT - Terapii Poznawczej Opartej na Uważności, uczestniczyłam w kursie Porozumienia Bez Przemocy (NVC).
Zapisz się do naszego newslettera
Home Zapisz się do naszego newslettera
Kontakt z nami
Mystictravel
ul. Sokołowska 9
01-142 Warszawa
woj. mazowieckie
NIP: 6251511824
ING Bank Śląski S.A. 15 1050 1025 1000 0092 8287 2853