Wilno wycieczki z Warszawy

Koszt: 0 zł
Brak wolnych miejsc

 Zapraszamy na naszą stronę internetową mystictravel.com.pl/#aktywne_wycieczki tam Państwo znajdą pełną ofertę naszych wycieczek. Z pewnością przypadnie Państwu coś do gustu.

Zajmujemy się organizacją wypraw, wycieczek weekendowych, kilku i jedno dniowych. Organizujemy wyjazdy firmowe dla firm i grup zorganizowanych. Zapraszamy do współpracy. 

Jeśli chcecie Państwo z nami zwiedzić Litwę, Wilno, Troki – zapraszam do przeczytania skrótu informacji jak to u nas się odbywa po to, aby zapisać się na którąś z oferowanych przez nas wycieczek i spędzić z nami czas. 

Tym razem postanowiliśmy podejść do Wilna inaczej niż ostatnio celem urozmaicenia naszego programu. Nastawiliśmy się bardziej na zwiedzanie nie tylko samego Wilna, ale także okalających je innych wspaniałych miejsc.

Tym razem program był bardziej nastawiony na równe rozłożenie czasu na tereny wokół wileńskie tak aby zajrzeć także trochę za i wokół Wilna.

Zwiedzanie Litwy zaczęliśmy jednak od zamku w Trokach. My się o nim dużo dowiedzieliśmy z opowiadań naszej przewodniczki, Państwa zachęcam do poczytania w internecie ponieważ historię po prostu warto znać. My zapraszamy do odwiedzenia tego zamku a najlepiej z nami. Dopowiemy, że obok jest czynna fajna knajpka z dobrym i świeżym piwem.

 

Cmentarz na Rossie – zdecydowanie obowiązkowy punkt na mapie zwiedzania Wilna. Opiekują się nim Polacy. Był dewastowany przez Rosję za czasów Związku Radzieckiego. Znajduje się tam urna z sercem Marszałka Piłsudzkiego. Jest tam pochowanych wielu Polaków.

Kaziuki – najstarszy targ na Litwie. Huczne widowisko, świetny spektakl uliczny. Historia sięga 400 lat a urok miasta zachwyca pięknem różnorodności. Tłumnie zapełnione po brzegi miasto opływa kolorami. Przyjeżdżają tu sprzedawcy i zarazem kupcy z okolicznych Państw. Polecamy odwiedzić Litwę w marcu. Wtedy są Kaziuki,  trwają 3 dni. 

Ponadto zwiedziliśmy całe Wilno, głównie starówkę, świątynie, zamek, cerkiew, Ostrą  Bramę, Teatr Dramatyczny i pozostałe atrakcje Wilna

To niektóre wymienione atrakcje oglądane podczas naszej wycieczki do Wilna.

Tym razem postawiliśmy także na wspólną nocną zabawę na mieście zamiast integracji w hotelu. Wspólny wypad pozwolił nam na jeszcze lepsze zakolegowanie się. Późnymi godzinami wieczornymi wróciliśmy na zasłużony odpoczynek. 

Zapraszamy serdecznie Państwa z nami na wycieczki do Litwy, proszę do nas dzwonić i obserwować naszą stronę internetową lub facebooka. Dobrze jest się wpisać do naszego newslettera.

Wilno wycieczki z Warszawy zdjęcie nr: 1
Wilno wycieczki z Warszawy zdjęcie nr: 2
Wilno wycieczki z Warszawy zdjęcie nr: 3
Wilno wycieczki z Warszawy zdjęcie nr: 4
Wilno wycieczki z Warszawy zdjęcie nr: 5
Wilno wycieczki z Warszawy zdjęcie nr: 6
Wilno wycieczki z Warszawy zdjęcie nr: 7
Wilno wycieczki z Warszawy zdjęcie nr: 8
Wilno wycieczki z Warszawy zdjęcie nr: 9
Wilno wycieczki z Warszawy zdjęcie nr: 10
Wilno wycieczki z Warszawy zdjęcie nr: 11
Wilno wycieczki z Warszawy zdjęcie nr: 12
Wilno wycieczki z Warszawy zdjęcie nr: 13
Zapisz się do naszego newslettera
Home Zapisz się do naszego newslettera
Kontakt z nami
Mystictravel
ul. Sokołowska 9
01-142 Warszawa
woj. mazowieckie
NIP: 6251511824
ING Bank Śląski S.A. 15 1050 1025 1000 0092 8287 2853