Walentynki w Żubrówce

Koszt: 0 zł
Brak wolnych miejsc
TERMIN WYJAZDU 15-16.02.2020
 
Zbiorka: 15.02.2020r. o godz.06:45 na Pl. Bankowym, wyjazd o godz. 07:00
 
Powrót: 16.02.2020r. ok godz. 22:00
 
Już dziś zarezerwuj ten weekend.
 
KATEGORIA - aktywna wycieczka z pobytem i relaksem w lux hotelu ze SPA &Wellness
 
Zapraszamy na luksusowy wyjazd walentynkowy do Hotelu Żubrówka w Białowieży. Hotel położony jest z dala od zgiełku, zapewnia gościom komfort i umożliwia pełny kontakt z nieskazitelną przyrodą. Zlokalizowany u progu Białowieskiego Parku Narodowego stanowi enklawę, ciszę oraz rozmaitość związaną z porami roku. Na terenie hotelu mamy do dyspozycji kompleks basenowy, sauny, jacuzzi, wodną jaskinię gdzie będzie można wypoczywać i czerpać siły witalne po długim spacerze po prastarej puszczy.
 
Uwaga! Wyjazd przeznaczony nie tylko dla zakochanych. Kto już był z nami w Żubrówce ten wie, że na Walentynkach wszystko się może zdarzyć… . 
 
Jeśli nie masz pomysłu na wieczór walentynkowy ze swoją drugą połówką lub jeśli jeszcze nie znalazłeś swojej drugiej połowy i nie uśmiecha ci się samotne spędzanie Walentynek, a przy tym lubisz spacery na świeżym powietrzu oraz błogie lenistwo w otoczeniu luksusu to ten wyjazd jest dla Ciebie.
 
 
 
Dzień 1
 
Rozpoczynamy od spaceru po Puszczy Białowieskiej. Na początku naszej pieszej wędrówki udamy się do Miejsca Mocy – polskiego Stonehenge. To obszar o pozytywnym promieniowaniu, występuje tu   forma delikatnej wibracji, która jest najzdrowsza dla człowieka.
 
Oprócz tego Miejsce mocy jest dość zagadkowe. W samym środku Puszczy rosną dziwnie powyginane dęby, sosny i świerki, a pośród nich grusze i inne owocowe drzewa. Przypuszcza się że było to miejsce kultu dawnych Słowian. Legenda głosi, że tym miejscu odbywały się pradawne rytuały.
 
Tu gromadzili się wtajemniczeni, i swoją mocą i mocą kamieni powstrzymywali wrogów i złe moce. Położone w pobliżu uroczysko nosiło niegdyś nazwę Czartowe Błota, a tak wielkiego zgromadzenia przedziwnie uformowanych drzew, jakby rozsadzanych energią płynącą z głębi ziemi nie ma nigdzie więcej.
 
 My będziemy szukać drzew w kształcie serca.
 
Naładowani pozytywną energią przejedziemy  do Białowieży  na ciepły, kresowy posiłek do miejsca w którym poczujemy prawdziwy klimat Podlasia, a także będziemy mogli spróbować lokalnych piw.
 
Po kolacji  udamy się  do hotelu na odprężającą kąpiel i inne atrakcje w strefie Wellness. Relaksować będziemy się do późnych godzin wieczornych.
 
Potem już tylko wieczór wrażeń walentynkowych i zabawa do białego rana w Klubie Carski Buduar z DJ-em.
 
Ilość kilometrów do przejścia ok 5
 
 
 
 
Dzień 2
 
Późne śniadanie do wyboru do koloru  w restauracji hotelowej w formie bufetu szwedzkiego.
Po śniadaniu czas na relaks w kompleksie basenowym i korzystanie ze wszystkich dobrodziejstw dla zdrowia i lepszego samopoczucia.
 
Podczas gdy jedni będą się relaksować inni mogą korzystać ze spacerów po okolicznym  Parku Pałacowym w którym stoi dworek gubernatora grodzieńskiego z 1845 roku, zobaczyć cerkiew pw. św. Mikołaja Cudotwórcy lub udać się na spacer na dworzec kolejowy Białowieża Towarowa z 1903 r. Dziś znajduje się w nim Restauracja Carska.
 
Na koniec naszego pobytu poznamy historię przepięknego zawiązku dwojga ludzi zakochanych w sobie i w przyrodzie.
Udamy się na spacer po Puszczy gdzie w na pięknej polanie wśród rozłożystych drzew stoi stodoła i stara leśniczówka zwana Dziedzinką. Miejsce, w którym przez lata mieszkali znani białowiescy przyrodnicy- prof. Simona Kossak i Lech Wilczek.
 
Prof. Simona Kossak - potomkini sławnego rodu malarzy. Biolog, leśnik, i popularyzatorka edukacji przyrodniczej. Znana przede wszystkim z aktywności na rzecz zachowania resztek naturalnych ekosystemów Polski.
 
Lech Wilczek - polski przyrodnik, artysta fotografik, i pisarz, obserwator przyrody, znawca i orędownik ochrony środowiska naturalnego. Łapał w kadr najpiękniejsze przyrodnicze sceny.
 
To była najlepsza para jaką tylko Puszcza Białowieska mogła sobie wymarzyć. 
 
Ilość km do przejścia ok 5 + spacery po okolicy.
 
Po spacerze czas na obiad we własnym zakresie i powrót do Warszawy.
 
Niezbędnik turysty
 
 •  Wygodne buty
 • Funkcjonalny plecak, a w nim kanapki i coś rozgrzewającego do picia
 • Odpowiednie ubranie adekwatne do warunków pogodowych
 • Strój kąpielowy i klapki
 • Na wieczór walentynkowy strój dowolny

 

Pilotami i opiekunami grupy są Kasia i Piotrek

 

 
Koszt wycieczki 395 zł
 
 
Cena obejmuje:
 •   przejazdy autokarem
 • nocleg w 4* Hotelu Żubrówka w pokojach 2 osobowych
 • obiadokolację w klimatycznej restauracji
 • niedzielne śniadanie w formie bufetu
 • dyskotekę w Carskim Buduarze
 • DJ-a podczas całej zabawy
 • korzystanie z kompleksu basenowego
 • sauny – fińska, parowa
 • Rytuał Saunowy
 • opiekę pilota
 • ubezpieczenie NNW
 
Cena nie obejmuje:
 
 • dodatkowych posiłków
 •  korzystania z zabiegów w Centrum SPA (zabiegi i masaże są dodatkowo płatne wg. cennika – podamy po Nowym Roku) 
Zapisz się do naszego newslettera
Home Zapisz się do naszego newslettera
Kontakt z nami
Mystictravel
ul. Sokołowska 9
01-142 Warszawa
woj. mazowieckie
NIP: 6251511824
ING Bank Śląski S.A. 15 1050 1025 1000 0092 8287 2853