Spływy kajakowe Narew

Koszt: 0 zł
Brak wolnych miejsc

Zapraszamy na naszą stronę internetową mystictravel.com.pl/ tam Państwo znajdą pełną ofertę naszych wycieczek. Zapraszamy także do wpisania się do newslettera, będą Państwo na bieżąco informowani o wyjazdach. 

Organizujemy spływy kajakowe od początku powstania naszej firmy. Uwielbiamy tą formą wypoczynku i lubią ją także nasi klienci. Fantastyczne doznania kontaktu z naturą i ten spokój podczas spływu. Kajak często sam może płynąć jedynie należy go czasami naprowadzić na właściwy tor więc i dalej cicho snuje się po tafli rzeki. Mieliśmy już różne doświadczenia podczas spływów. Dla przykładu podam ratraka płynącego po powierzchni wyrywającego nadmiernie rozrośnięty system roślin, które powodują zaduszanie ryb. Płynął on pod prąd a jego głośny turkot słychać było z daleka. Gdy wpływaliśmy na siebie my kajakami na jego maszynę tyle że on był za zakrętem jeszcze nie widoczny zawiało grozą, bo jak to jest że słyszysz piekielną machinę tuż, tuż, dosłownie przed sobą a kompletnie nic nie widać.

Na nasz spływ kajakowy Narwią ruszyliśmy z Warszawy przed świtem. Dojechaliśmy na miejsce naszym busem do punktu zbiórki celowo 40 minut przed czasem, aby najpierw napić się gorącej kawy, zjeść śniadanie, skorzystać z toalet. Po tych czynnościach wkrótce zapakowaliśmy się do kajaków. Mamy wszystko zawsze zaplanowane wcześniej np. kto z kim w kajaku płynie tak aby równo rozłożyć siły. 

Narew rewelacyjnie nadaje się do spływów dla każdego ale tym razem było inaczej. Zabraliśmy na wycieczkę osoby o różnych umiejętnościach. Każdemu z osobna udzieliliśmy instrukcji i jakie zachowania są przydatne do tego tupu aktywności.  

Tereny, o których mowa niestety rok wcześniej nawiedziła ogromna nawałnica, która połamała wiele drzew. Większość z nich jeszcze całkowicie i to w całości leżała w wodzie powodując, iż rzekę łatwo pokonać nie było. Pomimo wielu niespodzianek każdy bez problemów sobie poradził. Wieczorem po rozlokowaniu w hotelu rozpoczęliśmy integrację przy ognisku. Widok na Narew, cisza rzeki, odgłosy ptaków i małe ognisko sprzyjały długim rozmowom.

Jak na każde kajaki przydał się niezbędnik kajakarza a w nim specjalne buty, sporo worków foliowych, wodoodporne plecaki, ochraniacze na telefony. Z reguły warto mieć ze sobą na spływach okrycie głowy przed promieniami słonecznymi oraz filtry przeciwsłoneczne. Czasami nawet parasol lub kurtka przeciwdeszczowa.

Polecamy serdecznie spływy Narwią jak i każde inne, ale są rzeki do których chce się wracać jak np. Krutynia, Narew, Dunajec, Biebrza, Brda.  

Pewnie podobnie jest z górami niektóre warto raz „zaliczyć” a do niektórych chętnie się powraca. 

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy i serdecznie pozdrawiamy i zapraszamy z nami

Piotr i Kasia  

Zapisz się do naszego newslettera
Home Zapisz się do naszego newslettera
Kontakt z nami
Mystictravel
ul. Sokołowska 9
01-142 Warszawa
woj. mazowieckie
NIP: 6251511824
ING Bank Śląski S.A. 15 1050 1025 1000 0092 8287 2853