Pomysł na Walentynki - Żubrówka

Koszt: 0 zł
Brak wolnych miejsc

Zapraszamy na naszą stronę internetową mystictravel.com.pl/ tam Państwo znajdą pełną oferte naszych wycieczek. Zapraszamy także do wpisania się do newslettera, będą Państwo na bieżąco informowani o wyjazdach. 

Walentynkowa wycieczka była jak trafiony zatopiony. Cena wysoka ale za to  pobyt w hotelu 4*. Nasze wycieczki raczej nalezą do tych mało kosztowych, ale coraz częściej odważamy się na coraz to inne doświadczenia w tym również cenowe. Jak to wyglądało z tymi Walentynkami. Otóż zarezerwowaliśmy z góry 20 miejsc z możliwością rezygnacji i/lub dobrania 20% miejsc. Z góry zapłaciliśmy zaliczkę za pokoje. Hotel Żubrówka jest znanym w Polsce hotelem i dość dobrze obłożonym. Raczej nie ma problemu z brakiem klientów. Najważniejszym jak zwykle elementem całej układanki w tym także i tej wycieczki miała grać pogoda, ponieważ większość atrakcji była na zewnątrz. Zwiedziliśmy Muzeum Biebrzańskie, weszliśmy na żebra żubra. Odwiedziliśmy zagrodę czy też wybieg dla Żubrów, widzieliśmy łosie, wilki, lisy i inne zwierzęta i ptaki leśne. Spacerując kilka godzin na świeżym powietrzu apetyt się wyostrzył co dobrze się zapowiadało ponieważ w hotelu mieliśmy zjeść obiadokolację. Zanim jednak powrót do hotelu nastał najważniejszym naszym celem stał się rezerwat ścisły Biebrzańskiego Parku Narodowego. Kupiliśmy bilety w dyrekcji, notabene przepiękny budynek i jest się czym pochwalić i wraz z przewodnikiem przenieśliśmy się w inny wymiar. Cofnęliśmy się w czasie by oglądać niby normalny las a jednak puszczę w której człowiek niczego nie dotyka. Mówi się na nią serce w puszczy lub puszcza w sercu. Przepiękne drzewa stare bardzo i bardzo szkoda ze niestety tak mocno zniszczone. Byliśmy zachwyceni wracając do hotelu opowiadaliśmy o czasie jaki ma wpływ na wszystko. Wychodząc z rezerwatu ścisłego zamknięto za nami leśne wrota a my na obiad.  `

Hotel Żubrówka serwuje wspaniałe zaplecze aquq&spa. Skorzystaliśmy całkowicie po obiednim wypoczynku i tak do późnego wieczora przebywaliśmy to jackuzi to w saunach lub w basenie. Po atrakcjach basenowych czas na powrót do pokoi i na przebranie się na zabawę taneczną. Wraz z innymi gośćmi hotelowymi zaczęliśmy się bawić we wspólnych zabawach oraz tańczyć i śpiewać. Zabawom nie było końca niektórzy wrócili do hotelu nad ranem.

Zawsze staramy się na naszych wycieczkach stosować balans pomiędzy czasem wolnym a zajęciami. Tym razem postawiliśmy dnia drugiego naszej aktywnej wycieczki na wypoczynek i regenerację, ponieważ nasz hotel idealnie się do tego nadawał. Po zabawie walentynkowej odpoczynek w basenie, czy też w saunie wygoił wszelkie niedogodności po zabawowe.  

 

 

Pomysł na Walentynki - Żubrówka zdjęcie nr: 1
Pomysł na Walentynki - Żubrówka zdjęcie nr: 2
Pomysł na Walentynki - Żubrówka zdjęcie nr: 3
Pomysł na Walentynki - Żubrówka zdjęcie nr: 4
Pomysł na Walentynki - Żubrówka zdjęcie nr: 5
Pomysł na Walentynki - Żubrówka zdjęcie nr: 6
Pomysł na Walentynki - Żubrówka zdjęcie nr: 7
Pomysł na Walentynki - Żubrówka zdjęcie nr: 8
Pomysł na Walentynki - Żubrówka zdjęcie nr: 9
Pomysł na Walentynki - Żubrówka zdjęcie nr: 10
Pomysł na Walentynki - Żubrówka zdjęcie nr: 11
Pomysł na Walentynki - Żubrówka zdjęcie nr: 12
Pomysł na Walentynki - Żubrówka zdjęcie nr: 13
Pomysł na Walentynki - Żubrówka zdjęcie nr: 14
Zapisz się do naszego newslettera
Home Zapisz się do naszego newslettera
Kontakt z nami
Mystictravel
ul. Sokołowska 9
01-142 Warszawa
woj. mazowieckie
NIP: 6251511824
ING Bank Śląski S.A. 15 1050 1025 1000 0092 8287 2853