Biegnące z Wilkami -Joga, Medytacja, Dzika Kobieta

Koszt: 0 zł
Brak wolnych miejsc

Termin wyjazdu: 21-23.02.2020r.

 

Zbiórka: 21.02.2020r. godz. 15:00 na Pl. Bankowym, wyjazd godz. 15:15
 
Powrót: 23.02.2020r. ok godz. 20:00/20:30
 
Kategoria - joga i medytacja, powrót do korzeni
 
DLA KOGO: dla wszystkich tęskniących za pierwotną dzikością. Dla tych, którzy pragną odkrywać siłę własnej intuicji poprzez praktykę jogi, medytacji, mantrowanie i wsłuchiwanie się w opowieści niosące prawdę o archetypie dzikiej kobiety.
 
PROWADZĄCA: założycielka AGMA YOGA - przestrzeni łączącej słowiańską duszę z dalekowschodnią filozofią jogi, uzdrawiającą mocą asan i pięknem mantrowania. Kocha pracować z ludźmi i zarażać ich pasją do jogi, nurkowania i muzyki. Zaprasza uczniów do swojego świata, w którym wspólnie odkrywają piękno i siłę jogi, przy jednoczesnym zagłębieniu się w spokój przyrody i własne korzenie.
Zapraszamy na wyjazd, podczas którego powrócimy do korzeni i będziemy poszukiwać dzikiego elementu kobiecej osobowości. Jako inspiracja posłuży nam światowy bestseller Clarissy Pinkoli Estes „Biegnąca z wilkami”, w której autorka zaprasza zarówno kobiety, jak i mężczyzn do królestwa ducha prawdy – ducha, który rozbudza, uzdrawia, rzuca wyzwania, łączy i raduje.
 
„Każda kobieta intuicyjnie pojmuje słowa „dzika” i „kobieta”, niezależnie z jakiego kręgu kulturowego się wywodzi. Na dźwięk tych słów w kobiecie budzi się i powraca do życia stara, pradawna pamięć. Pamięć absolutnego, niezaprzeczalnego i nieodwołanego pokrewieństwa z samicami dzikich zwierząt, wyczuwalne, zaprzepaszczone przez postęp cywilizacji, wyjęte spod prawa przez otaczającą kulturę i niezrozumiałe już dla nikogo.
 
Zapomniałyśmy jej imiona, nie odpowiadamy na jej zew, ale czujemy ją w podświadomości, tęsknimy za nią; wiemy, że należy do nas, a my do niej.”
 
Aby uciszyć tę tęsknotę, zagłębimy się w codzienną praktykę jogi, które przyniesie ukojenie na poziomie fizycznym. To pozwoli nam na docieranie do kolejnych, głębszych warstw. Będziemy też wspólnie medytować, śpiewać mantry, czytać legendy i baśni ukazujące archetyp dzikiej kobiety, wsłuchiwać się w swoją intuicję, chodzić boso po śniegu, analizować karty anielskie przedstawiające boginie z różnych kultur i wykonywać medytacje czakralne z użyciem kamieni.
 
Miejscem naszego pobytu jest nowo otwarty, kameralny ośrodek położony wśród łąk i lasów w okolicy Puszczy Kozienickiej koło Czarnolasu. Dworek zorganizowany jest tak, jak zwykły dom mieszkalny tylko w niezwykłym miejscu i o wysokim standardzie. Każda sypialnia została urządzona z wielką dbałością o wygodę gości. Do dyspozycji jest duża jadalnia oraz salon z kominkiem. Bliskość Puszczy Kozienickiej i pobyt w tym miejscu nastraja pozytywną energią.
 
 
 
 
Koszt wycieczki 590 zł
 
Cena obejmuje:
 
·       transport busem
·       opiekę pilota
·       zajęcia prowadzone pod okiem wykfalifikowanego nauczyciela
·       poranne sesje jogi
·       popołudniowe sesje jogi
·       medytacje czakralne
·       medytacja i oddech
·       czytanie legend i baśni przybliżających archetyp dzikiej kobiety
·       dyskusje na temat dzikości, żeńskiej i męskiej energii, równowadze energetycznej w kręgu kobiet wśród świec
·       spacer z elementami medytacji w ruchu, chodzenie na boso po śniegu, zaprzyjaźnianie się z zimnem
·       karty anielskie
·       dwa noclegi w klimatycznym miejscu w pokojach 2 i 3 osobowych
·       trzy obiadokolacje
·       dwa śniadania
·       ubezpieczenie NNW
 
Cena nie obejmuje:
 
·       dodatkowych posiłków.
·       możliwość wykupienia masażu na miejscu (100 zł) – relaksujący lub gorącymi kamieniami
 
Co zabrać:
 
·       wygodny strój do ćwiczeń
·       ewentualnie swoją ulubioną matę do ćwiczeń 
Zapisz się do naszego newslettera
Home Zapisz się do naszego newslettera
Kontakt z nami
Mystictravel
ul. Sokołowska 9
01-142 Warszawa
woj. mazowieckie
NIP: 6251511824
ING Bank Śląski S.A. 15 1050 1025 1000 0092 8287 2853